اصفهان،خیابان طیب،بن‌بست شهید مهدوی،مجتمع پزشکی آرمان،بلوک‌مرکزی،طبقه2،واحد308
فعالیت در سراسر کشور
info@takcctv.ir
۹۱۰۰۳۹۳۰ – ۰۳۱
َشبکه های اجتماعی

برندهای معروف و برتر در زمینه سیستم های حفاظتی

شرکت ها و برندهای زیادی در زمینه تولید و پخش سیستم مداربسته فعالیت دارند. البته طبیعتا تمامی این برندها از استاندارد های کافی برای فعالیت در این زمینه برخوردار نیستند. در ادامه به معرفی تعدادی از برترین برندهای معروف در سطح جهان می پردازیم.

مکس ویژن

یک شرکت تولید کننده چینی است که در زمینه تولید سیستم های دوربین مداربسته و تجهیزات و نرم افزارهای مرتبط با آن فعالیت می کند.محصولات تجهیزات تولید شده این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و به همین دلیل جایگاه خوبی را هم در بازارهای داخلی ایران و هم هم در بازارهای جهانی به دست آورده است.

داهوا

شرکت چینی است که در زمینه تولید سیستم های مداربسته فعالیت می کند. این شرکت نیز مانند هایک ویژن به واسطه کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آنها شناخته می شود. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته انالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.

هایک ویژن

یک شرکت چینی بزرگ است که در سالهای اخیر جایگاه بزرگترین تولید کننده تجیهزات مداربسته از آن خود کرده است. این شرکت به واسطه ارزان قیمت بودن محصولات و کیفیت بسیار بالای آنها به شهرت زیادی رسیده است. محصولات این شرکت شامل دوربین های آنالوگ و شبکه، تجهیزات مداربسته و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.

بوش سکیوریتی

یکی از زیر مجموعه های شرکت بوش است که زمینه تولید سیستم های امنیتی فعالیت دارد. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات مداربسته در جهان شناخته می شود و محصولات آن شامل دوربین های مداربسته آنالوگ و شبکه، تجیهزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.

شرکت سیسکو سیستمز

شرکت آمریکایی تولیدکنندهٔ تجهیزات شبکه (Network) است که مرکز آن در شهر سن‌خوزه، در ایالت کالیفرنیا میباشد. این شرکت محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات را طراحی می‌کند و با سه نام تجاری مختلف سیسکو (Cisco)، لینکسیس و ساینتیفیک آتلانتا به فروش می‌رساند.

ای وی تک

یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می کند که محصولات این شرکت از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. محصولات تولیدی این شرکت شامل دوربین های مداربسته آنالوگ، دیجیتال و شبکه و تجهیزات جانبی و هم چنین نرم افزارهای مرتبط با آن می شود.

ژئوویژن

یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید دوربین های مداربسته تحت شبکه فعالیت می کند. محصولات این شرکت شرکت شامل دوربین های مداربسته تحت شبکهف تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.

موبتیکس

یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید سیستم های امنیتی و مداربسته تحت شبکه فعالیت می کند. محصولات این شرکت شامل سیستم های مداربسته تحت شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.

پارادوکس

سیستم پارادوکس با راهکارهای ارائه شده کاملاً بدون خطا (در صورت در نظر گرفتن سنسور مناسب برای محیط درخواست شده از سمت کارفرما) می باشد و طراحی و تولید آن به شکلی بوده که در بازار امروز جایگاه ویژه ای دارد.

پاناسونیک

این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجیهزات مداربسته شناخته می شود و البته محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. محصولات این شرکت شامل دوربین های آنالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزار های مرتبط با سیستم مداربسته می شود.

تیاندی

شرکت تیاندی بعنوان یکی از ده تولید کننده پیشرو نظارت تصویری در کشور چین و یکی از منابع معتبر در جهان می باشد علاوه بر تولید محصولات فاخر در حفاظت الکترونیک، با افتخار خود را متعهد به ارائه مشاوره و پشتیبانی فنی به مختصصان این صنعت می داند.

زیمنس

یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی فعالیت می کند. این شرکت سهم بزرگی در بازار مداربسته جهان ندارد اما محصولاتی برای کاربری های خاص در این زمینه تولید می کند.

سامسونگ

یک شرکت از مجموعه شرکت های سامسونگ است و یکی از شناخته شده ترین شرکتهای تولید کننده دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته در ایران است. این شرکت در جهان نیز جایگاه بسیار خوبی در زمینه فروش محصولات مداربسته دارد.

سونی

یکی از برندهای معروف در سیستم های حفاظتی دوربین مدار بسته سونی SONY می باشد. این کمپانی با استفاده از قطعات دارای تکنولوژی روز همواره به نیاز مشتریان توجه خاصی داشته و سعی نموده با تولید دوربین مدار بسته SONY با کیفیت بالا و کاربرد مناسب، رضایت مشتریان را جلب کرده است.

وی پی ام

یک شرکت چینی بوده که در چند سال اخیر از جایگاه خوبی در زمینه تولید محصولات امنیتی و نظارتی برخوردار گشته است. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته آنالوگ، HD و ip و همچنین تجهیزات مربوط به ان می باشد.

اکسیس

یک شرکت سوئدی است که به صورت تخصصی در زمینه تولید محصولات مداربسته شبکه و نرم افزارهای مرتبط با آن فعالیت می کند. شرکت اکسیس به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده دوربین های مداربسته شبکه در جهان شناخته می شود و محصولات آن از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند.