اصفهان،خیابان طیب،بن‌بست شهید مهدوی،مجتمع پزشکی آرمان،بلوک‌مرکزی،طبقه2،واحد308
فعالیت در سراسر کشور
info@takcctv.ir
۹۱۰۰۳۹۳۰ – ۰۳۱
َشبکه های اجتماعی

آموزش نرم افزار Xmeye + دانلود

آموزش نرم افزار Xmeye + دانلود

نرم افزار Xmeye (ایکس اِم آی) نرم افزاری رایگان برای انتقال تصویر دوربین مداربسته IP یا HD و دستگاه NVR یا DVR بر روی گوشی موبایل همراه است. نرم افزار xmeye بین دوربین های مدار بسته نصب شده و گوشی موبایل شما با استفاده از تکنولوژی P2P ارتباط برقرار می‌کند. شما با استفاده از آموزش نرم افزار Xmaeye در سایت شرکت توسعه ارتباط کیمیا نقش جهان به محض تنظیم این نرم افزار روی گوشی موبایل هوشمند خود، قادر خواهید بود از راه دور در هر زمان و مکان، محیط کار یا منزل خود را کنترل کنید.

 

آموزش نرم افزار Xmeye - شرکت توسعه ارتباز کیمیا نقش جهان ، فروش دوربین اقساطی

دانلود نرم افزار کاربردی XMEye انتقال تصویر IPC و DVR

 

با این که برنامه xmeye رایگان است، قابلیت‌های مفید و کلیدی بسیاری ارائه می‌دهد. از این مجموعه قابلیت‌ها می‌توان به ضبط تصویر، زوم دیجیتال، pan & tilt (البته اگر دوربین مداربسته این قابلیت را ساپورت کند)، مخابره صدا بصورت دوطرفه، snapshot (عکس برداری) و ارسال هشدار (notification) اشاره کرد.

از نرم افزار Xmeye تنها برای دوربین های مداربسته تحت شبکه یا IP استفاده نمی‌شود، بلکه از نرم افزار Xmeye جهت گرفتن تصویر از بسیاری از دستگاه های DVR و NVR با برندهای متفاوت نیز استفاده شده است. با آموزش نرم افزار Xmeye همراه ما باشید .

مرحله اول: ورود

بعد از نصب و راه اندازی نرم افزار، با صفحه زیر مواجه می‌شوید. اولین مرحله ورود به برنامه است. برای ورود به برنامه سه روش وجود دارد که در ادامه هر یک از آنها را بررسی کرده و توضیح خواهیم داد.

آموزش نرم افزار Xmeye - ورورد به نرم افزار Xmeye - شرکت توسعه ارتباط کیمیا نقش جهان - خرید اقساطی دوربین مداربسته

روش اول: ثبت نام و ورود به نرم افزار xmeye

در صورتی که قبلا در برنامه ایکس ام آی ثبت نام کرده‌اید، اطلاعات کاربری خود را وارد کرده و وارد برنامه شوید. در غیر این صورت، روی گزینه register کلیک کرده و در صفحه‌ای که باز می‌شود، نام کاربری، کلمه عبور و ایمیل خود را وارد کرده و در برنامه ثبت نام کنید.

آموزش نرم افزار Xmeye - ثبت نام در نرم افزار Xmeye - شرکت توسعه ارتباط کیمیا نقش جهان - خرید اقساطی دوربین مداربسته

روش دوم: local login

در صورتی که دوربین های مدار بسته ودستگاه DVR یا NVR و گوشی موبایل همراهتان روی یک شبکه وای فای بوده و به یک روتر متصل هستند، می‌توانید از این روش استفاده کنید. این روش به علت اینکه احتیاج به ثبت نام یا ورود به برنامه نیست، سریع‌تر است.

روش سوم: Direct login

این روش همانطور که از اسمش پیداست (ورود مستقیم)، به کاربر اجازه می‌دهد مستقیما به دوربین مداربسته متصل شود. در این روش ابتدا باید گوشی موبایل همراه خود را به Wifi SSID دوربین مداربسته بیسیم متصل کنید. این روش به کاربر امکان می‌دهد تصویر دوربین مداربسته را حتی وقتی دوربین و گوشی موبایل به شبکه و روتری متصل نیستند، نیز مشاهده کند. این روش به عبارتی گوشی موبایل همراهتان را به یک مانیتور (نمایشگر) تبدیل می‌کند.

مرحله دوم: اضافه کردن دستگاه (دوربین مداربسته IP یا دستگاه NVR یا DVR)

در این مرحله باید دستگاه مورد نظر را به نرم افزار Xmeye متصل کنید. دستگاه مورد نظر می‌تواند یک دوربین مداربسته تحت شبکه، یک دستگاه NVR و یا یک دستگاه DVR باشد.

آموزش نرم افزار Xmeye - اضافه کردن دستگاه در نرم افزار Xmeye - شرکت توسعه ارتباط کیمیا نقش جهان - خرید اقساطی دوربین مداربسته

بعد از ورود به برنامه با صفحه‌ای که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، مواجه می‌شوید. در این صفحه به منظور اضافه کردن دستگاه جدید روی علامت مثبت کلیک کنید.

در صفحه جدید، نام دستگاه و شماره سریال دستگاه را وارد کرده و قسمت Port را خالی بگذارید. توجه داشته باشید که در قسمت “نام دستگاه” می‌توانید هر نامی که مد نظرتان است برای دستگاه مورد نظر انتخاب کرده و وارد کنید.

آموزش نرم افزار Xmeye - اضافه کردن دستگاه در نرم افزار Xmeye - شرکت توسعه ارتباط کیمیا نقش جهان - خرید اقساطی دوربین مداربسته

فعالسازی هشدار (notification) در نرم افزار ایکس ام آی

یکی از قابلیت‌هایی که نرم افزار ایکس ام آی به همراه دارد، قابلیت ارسال هشدار یا Push alarm است. با فعالسازی این قابلیت، هنگامی که دوربین مداربسته آلارمی ارسال کند، نرم افزار Xmeye روی گوش موبایل شما notification تولید کرده و به شما هشدار می‌دهد.

آموزش نرم افزار Xmeye - فعال سازی هشدار در نرم افزار Xmeye - شرکت توسعه ارتباط کیمیا نقش جهان - خرید اقساطی دوربین مداربسته

برای فعال‌سازی این قابلیت ابتدا در تنظیمات دستگاه DVR قابلیت ارسال هشدار را فعال کرده و سپس در منوی اصلی برنامه xmeye از قسمت Push alarm برای دستگاه مورد نظر قابلیت notification را فعال کنید.

امیدواریم از آموزش نرم افزار Xmeye در شرکت توسعه ارتباط کیمیا نقش جهان لذت برده باشید .

جهت دریافت آخرین نسخه برنامه ایکس ام ای بر روی لینک زیر کنید:

دانلود نرم افزار کاربردی XMEye انتقال تصویر IPC و DVR

ارسال یک نظر